KLEENOIL FILTER


Kleenoil filtrikorpused on tehtud valatud alumiiniumist, millel on roostevabast terasest kinnitus. Kasutusel on kuute mõõtu filtrikorpuseid, Teile sobiva filtrikorpuse aitab leida meie esindaja. Esmase valiku võib teha ka allolevas GALERIIS leiduvast tabelist ja erinevatest paigaldus variantidest. Filtrid ühendatakse õli- või küttesüsteemi möödavoolufiltrina, selleks kasutatakse teraspõiminguga teflon voolikuid ja standardseid SAE ühendusi. Kleenoil filter on tehtud tihedalt mähitud puhtast pikakiulisest puittselluloospaberist. Filtri element toimib nii absorbeerimise kui ka adsorptsiooni pidevas ringlusprotsessis. Pikakiuline paber imab endasse vee, mis on moodustunud kas põlemisprotsessis või kondensatsatsioonist ja hoiab seda endas nagu käsn, samal ajal surudes endast välja suured õlimolekulid, mis on sunnitud läbima tihedalt mähitud elemendi kihte. Kulumisel tekkivad metalli osakesed ja muud tahked osakesed takerduvad filtrielemendi paljudele kihtidele. Standardvarustusse kuuluvate õlifiltrite tõhusus jääb tavaliselt Kleenoil filtritele märkimisväärselt alla.
Kleenoil filter eemaldab osakesi kuni 1 mikronit (3 absoluut) ja 99.95% veest.
Kleenoil filtri efektiivsust ei saa võrrelda ühegi tavafiltriga.

HUVITAVAD FAKTID
Meie õlipuhastustehnoloogia töötas algselt välja Ameerika Ühendriikide kaitseministeerium 1930. aastal, et suurendada roomiksõidukite töökindlust ja vastupidavust kõrbes.

KUI TRAKTORILE ON PAIGALDATUD KLEENOIL FILTER JA TRAKTOR KÄIB TÜHIKÄIGUL 4-5 TUNDI, SIIS SAASTEOSAKESTE KOGUS ÕLIS VÄHENEB UMBES 90%. KÕIGE VÄIKSEMATE, ALLA 5 MIKRONI SUURUSTE OSAKESTE KOGUS ÕLIS VÄHENEB SEEJUURES UMBES 70%.